03 Kasım 2018

Öğrencilik böyledir

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Komik öğrenci tiplemeleri, okulda böyledir, her okulda güldüren tipler, okul yılları ve örencilikte komik olan herşey buyrun okuyalım:)

Otçul İnek: Bu inek sınıf birincisidir. Sınavlarda 95 ın altına inmez ve hocaların göz bebekleridirler.

Arpacıl lenkler: Bu inek ikinci seviye inektir. Sınıf 2. cisidir. Puanıin90 ın altına inmez ve genelde otçul inekle rekabetleri vardır.

Samancıl inekler: bunlar da 3. sınıf ineklerdir. Genelde arpacıl ineklerle mücadele ederler. Arada diğer öğrencilerden düşük notlar alsalarda anında düzeltirler.

GRUP: ZEKİLER (Dikkat. İnekler zeki olabilir ama onlar çalışırlar. Zekilerse Allah vergisi zekalarını kullanarak iyi notlar alırlar. Çalışarak dell. : D

KOMiKLER: Sınıfın neşe kaynaklarıdırlar. her sınıfta en az 1 tane olur. gerek marka laflarıyla gerek esprilleriyle çok sevilirler. Zekileren de komik çıkar.

Sportmenler: Bu arkadaşlar futbol olsun basket olsun her sporda yeteneklidirler. Gnelde okul takımında olurlar. Okulda belli bi karizmaları vardır.

Yaramazlar: Bu adamlar gerek hoca olsun gerek arkadaş olsun millete pabucunu ters giydiren, fırlama tiplerdirler.

Kasıntılar: Hep böbürleriler. Diğerlerini de çkemezler. Genelde fazla dostları olmaz. Kendinden küçüklerle fln takılırlar. Sevilmezler

Cimriler: Her şeyini kıskanır. Kalem var mı desen vermez simiti bölmemek için sınıfa gelmez. Eğer otamda bir varmı yok mu muhabbeti duyunca anunda tüyerler.

ah-bu-ogrenciler

Gayretliler: Böyleleri ineklerle yada zekilerle takılmaya çalışıp onlardan bişey kapmaya uraşırlar. Derslerine çalışırlar ama yine de ortalama notları 75-80 den fazla olmaz. Hocalar böylelerini bennirler. (İneklerle veya zekilerle dedim ama zekilerle inekler pek takılmazar.

Liderler: Böyleleri bazen sınıfın en güçlüsü olurlar. Bazen 4-5 kişilik bi grup kurup liderlik yaparlar.

Kavgacılar: nerde kavga bunlar orda. Kavgadan hiç kaçmazlar. Herkeze bulaşırlar. Bazen dayak atarlar bazen sopa yerler. Dayak yeseler bile yine uraşırlr. dAYAK yedikce daha da sapıtır bu manyaklar.

ÇAPKINLAR: Genelde bi onla çkarlar bi bunla. 4 kızı aynanada idare edenleri bile vardır. Tipsizlerden de çıkar bu çapkınlar. Adam tipsizdir ama cesaretlidir. Tak diye kıza açılır kızı kapar bazen kapamaz.

Sütler: Bunlar kavgaymış, mukaatmış yok. Kendi kendilerine dolanırlar. Sınıfta sessiz sessiz otururlar. Disiplini görmemişlerdir. Sözleşme nedir bilmezler. Dayak nedir bilmezler. Ceza yemezler. bİR Tokatta ağlayabilirler.

Öncelikli olarak sayfayı takip eden kullanıcılarımız sizi önemsiyor ve teşekkür ediyoruz konu hakkındaki mesajlarınızı bekliyoruz.