03 Kasım 2018

Öğrencilik böyledir

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Komik öğrenci tiplemeleri, okulda böyledir, her okulda güldüren tipler, okul yılları ve örencilikte komik olan herşey buyrun okuyalım:)

Otçul İnek: Bu inek sınıf birincisidir. Sınavlarda 95 ın altına inmez ve hocaların göz bebekleridirler.

Arpacıl lenkler: Bu inek ikinci seviye inektir. Sınıf 2. cisidir. Puanıin90 ın altına inmez ve genelde otçul inekle rekabetleri vardır.

Samancıl inekler: bunlar da 3. sınıf ineklerdir. Genelde arpacıl ineklerle mücadele ederler. Arada diğer öğrencilerden düşük notlar alsalarda anında düzeltirler.

GRUP: ZEKİLER (Dikkat. İnekler zeki olabilir ama onlar çalışırlar. Zekilerse Allah vergisi zekalarını kullanarak iyi notlar alırlar. Çalışarak dell. : D

KOMiKLER: Sınıfın neşe kaynaklarıdırlar. her sınıfta en az 1 tane olur. gerek marka laflarıyla gerek esprilleriyle çok sevilirler. Zekileren de komik çıkar.

Sportmenler: Bu arkadaşlar futbol olsun basket olsun her sporda yeteneklidirler. Gnelde okul takımında olurlar. Okulda belli bi karizmaları vardır.

Yaramazlar: Bu adamlar gerek hoca olsun gerek arkadaş olsun millete pabucunu ters giydiren, fırlama tiplerdirler.

Kasıntılar: Hep böbürleriler. Diğerlerini de çkemezler. Genelde fazla dostları olmaz. Kendinden küçüklerle fln takılırlar. Sevilmezler

Cimriler: Her şeyini kıskanır. Kalem var mı desen vermez simiti bölmemek için sınıfa gelmez. Eğer otamda bir varmı yok mu muhabbeti duyunca anunda tüyerler.

ah-bu-ogrenciler

Gayretliler: Böyleleri ineklerle yada zekilerle takılmaya çalışıp onlardan bişey kapmaya uraşırlar. Derslerine çalışırlar ama yine de ortalama notları 75-80 den fazla olmaz. Hocalar böylelerini bennirler. (İneklerle veya zekilerle dedim ama zekilerle inekler pek takılmazar.

Liderler: Böyleleri bazen sınıfın en güçlüsü olurlar. Bazen 4-5 kişilik bi grup kurup liderlik yaparlar.

Kavgacılar: nerde kavga bunlar orda. Kavgadan hiç kaçmazlar. Herkeze bulaşırlar. Bazen dayak atarlar bazen sopa yerler. Dayak yeseler bile yine uraşırlr. dAYAK yedikce daha da sapıtır bu manyaklar.

ÇAPKINLAR: Genelde bi onla çkarlar bi bunla. 4 kızı aynanada idare edenleri bile vardır. Tipsizlerden de çıkar bu çapkınlar. Adam tipsizdir ama cesaretlidir. Tak diye kıza açılır kızı kapar bazen kapamaz.

Sütler: Bunlar kavgaymış, mukaatmış yok. Kendi kendilerine dolanırlar. Sınıfta sessiz sessiz otururlar. Disiplini görmemişlerdir. Sözleşme nedir bilmezler. Dayak nedir bilmezler. Ceza yemezler. bİR Tokatta ağlayabilirler.