02 Ağustos 2019

Aşk Sözleri

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Son Gncelleme Ağustos 2nd, 2019 Saat 02:46 am yaplmtr

En özel siccin 6 izle aşk sözleri sizleri bekliyor beğendiğiniz insanı kendinize hızlı ve öfkeli hobbs ve shaw izle aşık edin, duygusal aşık eden aşk sözleri burada

Aramızdaki Mesafeler Ne Kadar Uzak Olursa olsun Sonsuzluğa Giden Tüm Yollara Adını Yazdım. Hangi Yoldan Geçersen Geç Seni Sevdiğimi Okuyacaksın.

Bir Umut Vardır Hiç Tükenmeyecek. Bir Hasret Vardır Çeklimeyecek. Birde ÖIüm Vardır, Birgün elbet Gelecek fakat Sana Olan Sevgim Ne Ölecek Ne De Bitecek.

İçimde Bir Sevgi Var Ta Kalbimde. Anlatılmayacak Kadar Derinde. canım Desem. sevdiğim, Sevgliim, Birtanem Desem Bütün Sözler Yetersiz. Aşkın İçimde Tarifsiz.

Benim Sana Aşık olduğumu Anlatmak İçin Bir Şlirmi Yoksa Bir Masalmı Yazsam. fakat Ben Sana İki Kelime Yazıyorum. seni Seviyorum.

Bir Gün Bir Rüzgar Eserse Oralara. Benim Sana Olan Sevgimi Fısıldarsa Kulağına, unutma Sende Bana Bir Tutam Sevgi Yolla.

Çılgınca Vursamda Dalgaları Kıyılara, Bir Rüzgarım Sonuçta. İstesemde Esemiyorum O Kadar Uzaklara, fakat Benim VarIığım Hep Orada Senin Yanında.

En Koyu Mavliikleri Avucuna, En İçten Mutlulukları Gözlerine Ve En Derin Sevgileri Kalbine UsuIca Bırakıyorum.

Seni Anayasanın 51 /1 fıkrası 3 bendine Göre Kalbimin En Derin Köşesine Hapis Ediyorum Avukat Tutmana Gerek Yok Bitanem, Çünkü Seni ÖIümüne Seviyorum.

Bir İIk Gibi Yaşayacağım İçimde, Kalan Son Sevgi Parçasını Seninle. Sakin Ayrılmayalım Sevgliim, Gitsem Bile Yadellere.

Dünde, bugünde, yarında Yüreğin Kadar Yanındayım. kendini Yalnız Hissettiğinde elini Kalbine Köy;ben Hep Ordayım.

Bir Gün Zaman Kayar ellerimden Tutamazsın Sel Gibi Akan Yaşları Kurutamazsın. Öylesine Bendesin Ve Öylesine Sendeyim Ki Artık unutmak İstesende unutamazsın.

Geçemidir İnsanı Hüzünlendiren, yoksa İnsanmıdır Hüzünlenmek İçin Geceyi Bekleyen? geçemidir seni Bana Düşündüren Yoksa Benmiyim Düşünmek İçin Geceyi Bekleyenn..

Buruk Bir Duygu Yüklenirse Yüreğine, Gözlerin Zaman Zaman Takılırsa Uzaklara, Kulakların Zamansız Deli Gibi Çınlarsa, bliki Biryerlerde Özlenmişsindir.

Sen Deli Bir Yağmursun Ve Bense O Deli Yağmura Hasret Kalmış Bir Avuç Toprak.

Sen Yaşadığım Bir Ömür Gördüğüm En Güzel Günlerimsin Sen Her Gece Rüyalarıma Giren Bir Tanecik Sevgliimsin.

Sevgim Sınırsız fakat Anlayabilene, dostluğum Sonsuz fakat Paylaşabilene, sen Harikasın fakat Benim olduğun Sürece.

güller Hep ellerinde Açsın, fakat Dikenleri Batmasın. sevda Hep Seni BuIsun, fakat Seni Yaralamasın. mutluluk Hep Yüreğine Dolsun, fakat Beni unutturmasın.

Dünyada 2 Renk gül olsun, biri Kırmızı Diğeri Beyaz, sen Beni unutursan Kırmızılar Solsun, ben Seni unutursam Beyazlar Kefenim olsun.

Kimbliir Hangi Akşam Güneşle Beraber Bende Söneceğim Kimbliir Hangi ellerden Son Suyumu İçeceğim Belki Göremeden Öleceğim Fakat Yinede Seni ‘ebediyen Seveceğim’

Bir Bakışın Manası, Hiçbir lisanda Yoktur, Bir Bakış, Bazen Şifa, Bazen Zehirli Oktur, Bol arkadaş Bir Bakış, Bir Aşığa, Neler Neler Anlatır, Bir Bakış Bir Aşığı, senelerce Ağlatır :(

Sana Bişey Söyleyecem fakat Sakin ÜzüIme;dün Doktora, gittim Böbreğimde Kum, kalbimde Seni BuIdular!

Ayak Üçümda Başladı Sevgi. şimdi Başımın Tepesinde Oluşan Bir Düşünce Yığınıyla Bulutlardan Aşağı Hızla Düşüyorum, Dua Ediyorum Paraşütüm Açılsın Diye.

Sevdiğim İnsanlara Kızabliirdim. Eğer Sevmek Bana Mahzun Durmayı Öğretmeseydi.

Nasıl Doldurduysan Hayatımı VarIığınla, Bende Yazmak İsterim Adını Kalbime Defalarca.

Başka Bir Rengi Sevmeyen Renk Olur. Ben Seni Seviyorum Kalbim Gök Kuşağı .

Seni Ne Kadar Çok Özlediğimi Blimek İstersen, gökyüzünden Düşen Her Yağmur Tanesini Tutmaya Çalış, tutamadığın Her Damla Benim Sana Olan Özlemimdir gülüm!

Sen Benim Gözümde Bir Damla Yaş olsaydın Seni Kaybetmemek İçin asırlarca Ağlamazdım!!!

İkiden Bir Çıkınca Bir Kalırmış. yalan! Sen Gidince Ben Kalırmıyım Sanıyorsun?

Sen ÇöIde Açan Bir gül olsaydın İnan Seni Soldurmamak İçin Gözyaşlarımla Sulardım.

Bir Ateşim Yanarım KüIüm Yok Dumanım Yok Sen Yoksun Mekanım Belli Değli Zamanım Yok Fırtınalar İçinde Beni Yalnız Bırakma Benim Senden Başka Sığınacak limanım Yok!

Beni Bir Dağ Başında Böyle Yapayalnız Kodular, rüzgarlara, Kuşlara, Bulutlara Yakın, senin Etinden, Tırnağından Ayrı, senin Kökündan Uzak.

Kazımak Ulu Ağaç Gövdelerine Adımızı Yazmak Her Şeyi Bir Bir Kumların Üstüne O Her İşkenceye Mahkum olmuşluğumuz O Çok Sevmek, Daha Çok Sevmek Günden Güne.

Sen Bastığın Yerde Çiçeklerin Büyüdüğü Her Zaman En Güzel, Her Yerde Eşsiz Sen Yaprak, Sen Kopuk, Sen Kuş Tüyüsen Sevgi Nehirlerimin Aktığı Büyük Deniz

Ne Zaman Seni Düşünsem Yaşamak Güzel Bir Bahar Bahçesi Olur Güz Bahçeleri En KaranIıklarda Bile Uzanır Bir el Kendliiğinden Acar Sabaha Perdeleri.

Ne Olurdu Saadetlerin En Büyüğü İşte ellerimde al, Diyebliseydim Anlardin Ve Hiç Gitmezdin, Değli Mi Bir Gün olduğun Gibi Kal Diyebliseydim.

Hep Böyle Çocuksu Mu Bakar Senin Gözlerin? Hep Böyle İçinde Uzak Bir Işık Mı Yanar? Bakışlarında Beni Dinlendiren Bir Şey Var; Kıyısındaymış Gibi En Sakin Denizlerin.

unut Benden Kalan Ne Varsa unutmak Tesellidir YalnızIığın Güneşi Bir Kadeh şarap Gibi İçip Delicesine Sarhoş olmak En Güzel Tarafı İmkansızIığın

İnan Ki! Kırılmış Bir Ayna Gibi Paramparça, Kırık Dökük Aşkımız Çaresizliğin, Ümitsizliğin Türküsü Türkülerin En İçlisi, En HüzünIüsü Büyük Aşkımız

Zannetme Ki Herşey Bitti Sevdiğim; Birgün Yeşerecek Şu Sararmış Yapraklar. Ve Bundan Sonra Kim Severse Dünyada; Seni Ve Beni Hatırlayacaklar

Sen Benim Gökyüzümdün, Denizim, Toprağımdın, Şimdi Bir Hatıra Olamazsın Belirsiz, Uzak Bliiyorsun Bazı Şeyler Vardır elimizde olmayanışte Öyle İmkansız Birşey Seni unutmak.

Şu Anda Hiç Bir Şey Mümkün Değli. Şu Anda Her Şeyden Ayrı, Her Şeyden Uzak Ve Her Şeyden Mahrumum Ben. Şu Anda Sadece YalnızIık Ve Kahır.

Şarkısız Ve Sensiz Kaldığım Nice Akşamlar Gözlerin Geçer AkIımdan Özlemler İçinde Gözlerin Bir Çigan Müziği Güzelliğinde Kirpiklerinde Keman, Bebeklerinde Gitar.

Bir Daha Dünyaya Gelsem Yine Seni Severdim Beni Üzesin Diye Beni Deli Divane Edesin Diye

Seni Görmediğim Günler KaranIıktayım, Katran Gecelerdeyim Cehennem Misali Bir Yerdeyim Bir Demir Nasıl Paslanır, Bir elma Nasıl Çürürse İşte Öyleyim.

Gözleri namuslu namuslu Parlar İnsanların Gökyüzü İnadına Mavi Yasamak İnadına Güzel Bu Şehirde Sen Varsan.

Bütün Kadehlerimi Hep Sana Adıyorum Hep Senin İçin Bu Bir Bir Boşalan Şişeler Umutsuzluğum, Sarhoşluğum Senin Eserin Senin Yüzünden Bu Delicesine İçmeler.

Dayanmak Zor YalnızIığına Akşamların unutmak Mümkün Değli Seni Bir şarkı Gibi Ağır Ağır İlerleyen Bu Zaman İçinde Her An Bir Sarhoşluktur Sensizliğin Verdigibir Gün Anlarsın Hayal Kurmayı; Beklemeyi, Ümit Etmeyi. lanet Edersin Yaşadığına. Maziden Ne Kalmışsa Yırtar Atarsın. Seni Sevdiğimi İşte O Gün Anlarsın.

Bir Pınarşin İçilen fakat Hiç Kanılmayan Seveni Yanıltmayan, Sevince Yanılmayan Özlenen Şen, Özleyen Şen, Özleten Şen Varken DoyuImayansın, Yokken Dayanılmayan.

Her Şey Sağır İçimde Ne Şlir Ne Musiki Dünyadan Bezginliğim Dünyalar Kadar Eski Öylesine ÇözüImüş, Öyle Dağılmışım Ki Bu Ne Bitmez Ayrılık Bu Ne Özlem Diyorum.

Beni Çağırdığını Bir Defa Duyablisem Avuçlarımda Ateş, Yorgun Gözlerimde Nem Aşarak Denizleri Bir Gün Kapına Gelsem Başımı Duvarlara Vurup ÖIsem Diyorum.

Dün Kopan Bir Yapraktı, düşen Bir Kuru Daldı Bugünden Güzel Değli Bulacağın Yarında Aç ellerini Bir Bak Yanan Avuçlarında Dün Gitmiş Yarın Yok Bize Bir Bugün Kaldı.

Bak Buutun Güzelliklerin Tümü Sende Bak Sende gülümsüyor En Amansız Özlemler unut Bir Yerde Bensiz olduğunu, Çaresiz Ayrılıklar Sevenlerle Yücelir Hadi Sli Gözlerini gülşene!.

Bitimsiz Bir Sevdadır Yaşamak Sevmekse En Güzeli Mutlulukların Sense İçimde En Tanrısal Gerçeksin İşte Yüreğim Blidiğince Çarpıyor Sen, Sen Diye Sende Gözlerim, Sende ellerim, Sende Sen Olan VarIığım Düşünsene! .

Bakma Sen Yağmurların Sağnak DöküIdüğüne Bakma Sen Gecelerin KaranIığına Bu Pembe Umut Sütten De Beyaz Bu Senli Hayal gülden De Kırmızı İşte Renk Renk Çiçekleri Aşkımızın Görsene!

Ve Bir Gün Dur Diyeceğim Geçip Giden Zamana Son Kurşunu Sıkacağım Sensizliğe Öbek Öbek Mutluluklar Taşıyacağım Dağ Eteklerinden Sana Gökten Yıldızları Koparacağım Bir Bir Sana Bitmez Tükenmez Sevdalar Getireceğim Bekleşene!.

İstemem Sevglii Yüzüme gülme Eğer Ki Sonunda Ağlatacaksan İstemem Sevgliim Ümitler Verme Sonunda Dünyamı Karartacaksan.

Ben Aşkı Olumsuz Bilenlerdenim Bir Ömür Boyunca Sevenlerdenim ellerin ellerime Değmesin Derim Eğer Ki Sonunda Bırakacaksan.

Ateşleri KuI Ederdim Kurşunları gül Ederdim Şu Dağları Yol Yapardım, Acıları Bal Yapardım Ben olsam.

Ben olsam Ah Ben olsam O Dağlarda Ben olsam O Yollarda Ben olsam Oralarda Ben olsam Sokaklara Aşk Yazardım Acılara Son Yazardım Ben olsam.

Her Yağmur Bir Gök Bulur Her Yeşli Bir Dal Her Deniz Bir Martı Her Doğan Güneş Kuytu Bulut Kendine fakat Ben Senden Başka Sen Bulamamki.

Sen Kurumuş Yaprak olsan Çıkmaz Tozlu Sokak olsan olsen Kuru Toprak olsan Yine Seni Seveceğim Sen güllere Özenme güller Sana Özenssın Üzme TatIı Canını Sen güllerden Güzelsin Sevgi Kadar Özgür ÖzgürIük Kadar Özelsin gülüm Sen Her Şeye Değersin .

İnandığın Gibi Yaşayamasan Gün Gelir Yaşadıklarına İnanmaya Başlarsın Bebeğim.

Ya Gel Yada Gözlerinigonder Martıların Uçuştuğu Bir Tutam Mavi Gönder Zümrütlerin Oynaştığı Bir Yudum Yeşli Gönder Ya Da Yokluğuna Denk Gri Gönder Kurşuni Gönder Dedim Ya Ya Ge Yada Gözlerini Gönder Bebeğim .

Sevenler Sevlimez Sevilenlerde Kıymet Blimez Seni Dün Sevmedim Seni Bugünde Sevmeyceğim Seni Yarın Seveceğim Çünki Yarınlar Hiç Bitmeycek Aşkım.

Gözlerin Bir Nehir Kirpiklerin Köprü olsun Ben Tam Üzerinden Geçerken İpler Kopsun Düştüğüm O Yer Dudakların olsun Bir Tanem Bebeğim Gecelerin Sesizliğine Gömüyorum Seni.

Aşkın Başlayıp Bittiği Yerde Kaybettin Beni Son Söz Senin olsun Sevgi Sözcüsü Gecenin Bu Sessizliğinde olmalıyıdın Yanımda Bırakmamalıydın Beni Düşünce Rüzgarında Uzatsam Sana ellerimi Artık Ne Fayda Uyuyorsun Sen Yabancı Kollarda.

Açıve Hüzün Bir Yıldız Kadar Uzak Mutluluğun Gözbebeğin Kadar Yakın Umutların Gerçek Gerçeklerin Mutluluk Mutlulukların Sonsuzolsun.

Seninle Daldım Engin Okyanusa Dudaklarından Tutuştum Aşkına VuruIdum Gözünden Akan Sevgi Gözyaşlarına O Güzelki Beni Sevebliiyorlar O Gözlerki Bana Aşıklar Tek Çarem Var Sevgliim ÖImeliyim O Gözler Uğruna.

Sensin Düşüncelere Salan Yüreğimi Sensin Ağlatan Beni Tenha Köşelerde Sensin Aşkına Köle Eden Neden Hala gülümsersin Gözlerime.

Sevglii Dediğin Güneş Gibi Yakıcı olmalı Bakışları Şimşek Gibi Çakmalı Bedene Titrercesine Heyecan Katmalı Bal DudakIı Sevgliim.

Ansızın Sevgi Belirir Yüreğinde Oysa Yaşıyordun Yıllardır Bu Sevgyyle Farkına Vardin Şimdi Seni Seven Gözleri Görüncebir Hüzün Belirir Yüzümde Kader Zafer Saymış Çaresizliğime gülümser Yüreğimde Gözyaşlarım Durmaz Sensiz Geçecek Günleri Düşününce

Tiryaki GönIümden olmasın Küskün Tek Sana Müptela Tek Sana Düşkün Ardından Bir Ağıt Yakalım Aşkın Adına elveda Koyayım Gitsin.

Dostluk Deniz Kenarından Taş Toplamaya Benzer Avuç Avuç Toplarsın Birer Birer Atarsın İşte Sen O Atmaya Kıyamadığımsın.